doodle-1

SEO (Search Engine Optimization)

"SEO" (Search Engine Optimization) olarak tanımlanan terimi hayatınızda bir defa olsa dahi mutlaka duymuşsunuzdur. "SEO" yu ya da "Local SEO” yu merak ettiğiniz noktada yollarımız kesiştiyse eğer Web Adresim olarak her zaman tam donanımlı reklam ajansınız olmaya hazırız. Seo, web sitelerin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir performans göstermesi için yapılan çalışmaların bütününe denir. Aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu olarak adlandırılan Seo, web sitenin arama motoru sonuç sayfasında daha iyi sıralamalara ilerleyebilmesi için devamlı geliştirmeler yapma süreci de oldukça kritik bir aşamadır.
Ayrıca belirleyebileceğiniz bölgesel çalışmalarda "SEO" sayesinde web sitenizin performansını arttırabilir ve sitenize daha fazla ziyaretçinin ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. İşte tam da bu noktada Seo’ ya uyumlu bir web sitesi oluşturacaksak en önemli kısmı oluşturulacak sitenin “web tasarım” anlamında da göze hitap etmesi gerekir. “Web tasarım” site ile ilgili oluşturulacak görsel fikirlerin estetik çizgisinde, bir hedef için belirli standartlar tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya yani yazılım aşamasına aktarılması işlemidir.
doodle-1

SEO

Tasarlanan sitede oluşturulacak düzen, seçilen renkler, grafikler, fontlar, yazdığımız içerikler, kullanıcı dostu yani kolay kullanılabilinirlilk, navigasyon, multimedya, uyumluluk, teknolojideki kullanılacak son yenilikler, interaktif kullanım seçenekleri sitenizin daha çok kurumsallığını, güvenilirliğini ve faydalı bilgi edinmek için sitenizde daha çok geçirilecek zamanı arttırır. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya SEO destekli aktif bir websitesi oluşmuş olur.
doodle-2

Web Tasarım

Web tasarımda özel fikirlerin en işlevsel tasarıma sahip olması gerekir. Web tasarımda görünüm hem masaüstü hemde mobil telefonlarla uyumlu olması gerekir. Web tasarımda hız, seo optimize gibi ayrı olarak bütünleşen faktörlerde vardır. Bu konuda profesyonel yazılımcı ekibimiz sizler için en iyisini araştır raporlar ve sizie sunar. Web sitenizi tasarladıktan sonra sizlerin değiştirmek istediği veya eklemek istediği özellikler var ise size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
doodle-2

Google Adwords

Şüphesiz dünyanın en kapsamlı arama motoru olan Google Adwords sayesinde işletmenizi çok rahat tanıtabilirsiniz. Google Adwords uzman ekibimiz firmanız için en az bütçe ile en çok kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. İsteğe göre haftalık veya aylık raporlama hizmeti bulunmaktadır.
doodle-2

Özel Yazılım Hizmetleri

Asp.net, Mssql, C# , Angularjs, Ajax, Web Servis, Oop, Html, Css, JavaScript, Jquery, BootStrap, Ionic Uygulama, OpenCart, PhotoShop, Corel, Mailing, NewsLetter, E-Bülten Tasarım
doodle-2

Mobil Uygulama

Tüm fikirlerinize çözüm bulacak Android ve İOS (İphone) uyumlu mobil uygulamalarını işinde uzman ekibimiz sizlerin hizmetindedir.
Mobil uygulamanın bir çok detayları vardır. Bir mobil uygulamada Hız, Estetik, Çözüme dayalı tasarım başlıca olması gerekenlerdir. İşinde profesyonel olmayan firmalara mobil uygulama yaptırmak fikirlerinizden soğutabilir. Biz siz memnun olana kadar her türlü değişikliği yapmaya hazırız.
doodle-2

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, firmanızın popülerliğini gösteren en büyük göstergedir. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi sosyal medyaları uzman ekibimize bırakarak düşük maliyetle yüksek tanıtım sağlayın.
doodle-2

Bulut Depolama Sistemi

Artık verilerinizi Web Adresim farkıyla saklayabileceksiniz! Yerli ve milli olarak üretilen bulut depoloma teknolojisi sayesinde, ülkemizdeki verilerin dış kaynaklarda tutulması yerine ülkemiz içinde muhafaza edilmesini sağlar. Bu kapsamda 6 Temmuz 2019 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanan Bilgi Güvenliği genelgesinde "Kamu kurum ve kuruluşlarına ait veriler, kurumların kendi özel sistemleri veya kurum kontrolündeki yerli hizmet sağlayıcılar hariç bulut depolama hizmetlerinde saklanmayacaktır." kararı yayınlanmıştır. Yerli ve milli projemiz ile bu kararı destekler nitelikte olmaya devam edeceğiz.
doodle-2

E-FATURA

Bu sistemde veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belge uygulaması sağlamaktayız. E-fatura yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. E-fatura uygulamasında amaç tek format ve standarda göre satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bir sistem oluşturmaktır.
doodle-2

E-ARŞİV

Hızlı, kolay ve düşük maliyetli olan e-arşiv uygulaması Web Adresim farkıyla e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerinize ve nihai tüketicilere kestiğiniz faturaları da dijital ortamda göndermenin ve saklamanın kolaylığını sağlar.
E-Arşiv ile tüm faturalarınızı elektronik ortamda hızlıca oluşturmanın ve kolayca saklamanın rahatlığını yaşayın. İş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemede tasarruf sağlayın. Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen Web Adresim E-Arşiv uygulaması ile faturalarınızı ve raporlarınızı kolayca oluşturarak saklayın.
doodle-2

E-İMZA

Başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriye e-imza denir ve kişilerin, elle atılan imzada olduğu şekilde tek imzası yoktur; bunun yerine imzalamada kullanılan anahtarları vardır. E-imzayı uygulamak için her türlü ÖSS, KPSS, LES, pasaport vb. başvurular, Emniyet Müdürlükleri, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlükleri vb. kurumlar arası iletişim, sosyal güvenlik uygulamaları, sağlık uygulamaları, vergi ödemeleri, elektronik oy verme işlemleri, ticari Alandaki Uygulamalar, internet bankacılığı, sigortacılık işlemleri, kağıtsız ofisler, e-Sözleşmeler, e-Sipariş gibi alanlarda kullanılabilir.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumunuzun bağlı sektörü ile ilgili hedef kitlesini tanımlamak için kurum ve kuruluş içerisinde ve dışarısında tanımlamış olduğu unsurların tamamına verilen isimdir. Bu unsurlar kurum ve kuruluşta çalışanların davranışlarından, kuruluşun iletişim biçimini, felsefesini ve vizyonunu oluşturur. Ayrıca kurum ve kuruluşa hazırlanmış olacak görsel standartlar ile desteklenir. Bu görsel standartların amaçladığı hedefler şunlardır. Söz konusu olan markanın kurumsal duruşunu ve imajını belirlemekle beraber olup. Hedef kitle ve kamu üzerinde prestijli algılanmayı, rakip kuruluşlara göre konum ve tanınırlığı ve algıyı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.

Vakit Kaybetmeden Teklif Al