Hakkımızda

Web Adresim, "Zirveye Uzanan Çizgi" mottosuyla hızla değişen dijital dünyanın nabzını tutarak yenilikçilikten, özgün olmaktan ve ruhu genç, tecrübesi engin dinamik kadrosu ile stratejik ve yaratıcı çözümler sunar. Kısa zaman içinde deneyimli uzman personeliyle Türkiye’nin en öncü bilişim firmalarından bir tanesi olmuştur.

Yakından takipçisi olduğumuz dijital dönüşümün değerlerini göz önünde tutarak; Google SEO, Google Local SEO, Google Adwords, Optimizasyon, Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamları, Mobil Uygulama hizmetleri ile firmanızın hedef kitleniz tarafından görünür kılınması için yaratıcı stratejiler gerçekleştirir.
Yalnızca kendine söylenileni yapan değil, büyük resmi düşünüp, hizmet verdiği markanın imaj ve satış anlamında artışlar yaşamasını, çalışmalardan verim almasını hedefler. Web Adresim, şirketimizce yetişmiş uzman kadromuz, biriktirdiğimiz bilgi birikimi ve sağlanılan yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte gelen sektörel tanınmışlığımız oldukça değerli konumdadır. Reklam için sadece estetik görünümün ya da sadece işlevselliğin yeterli gelmeyeceğinin bilincinde olup yaratıcılıkla analitik bakış açısını ayrılmaz bir ikili olarak görür.

İş Akışı

Çalışma Sürecimiz

1

Planlama

2

Araştırma

3

Optimize

4

Raporlama

Web Adresim
Çalışmalarının İstatistikleri

0

Mutlu Müşteriler

0 +

Yapılan İşler

0

Aboneler

Hizmetlerimiz

  • Google SEO, Google Local SEO
  • Google Adwords, Optimizasyon
  • Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi
  • Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamları
  • Mobil Uygulama hizmetleri

Arıyoruz!

Ekibimizle çalışmak ister misiniz?