doodle-1

Google SEO (Search Engine Optimization)

"Google SEO" (Search Engine Optimization) olarak tanımlanan terimi hayatınızda bir defa olsa dahi mutlaka duymuşsunuzdur. "Google SEO" yu ya da "Google Local SEO” yu merak ettiğiniz noktada yollarımız kesiştiyse eğer Web Adresim olarak her zaman tam donanımlı reklam ajansınız olmaya hazırız. Seo, web sitelerin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir performans göstermesi için yapılan çalışmaların bütününe denir. Aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonu olarak adlandırılan Seo, web sitenin arama motoru sonuç sayfasında daha iyi sıralamalara ilerleyebilmesi için devamlı geliştirmeler yapma süreci de oldukça kritik bir aşamadır.
Ayrıca belirleyebileceğiniz bölgesel çalışmalarda "Google Local Seo" sayesinde web sitenizin performansını arttırabilir ve sitenize daha fazla ziyaretçinin ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. İşte tam da bu noktada Seo’ ya uyumlu bir web sitesi oluşturacaksak en önemli kısmı oluşturulacak sitenin “web tasarım” anlamında da göze hitap etmesi gerekir. “Web tasarım” site ile ilgili oluşturulacak görsel fikirlerin estetik çizgisinde, bir hedef için belirli standartlar tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya yani yazılım aşamasına aktarılması işlemidir.
doodle-1

Google SEO

Tasarlanan sitede oluşturulacak düzen, seçilen renkler, grafikler, fontlar, yazdığımız içerikler, kullanıcı dostu yani kolay kullanılabilinirlilk, navigasyon, multimedya, uyumluluk, teknolojideki kullanılacak son yenilikler, interaktif kullanım seçenekleri sitenizin daha çok kurumsallığını, güvenilirliğini ve faydalı bilgi edinmek için sitenizde daha çok geçirilecek zamanı arttırır. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya SEO destekli aktif bir websitesi oluşmuş olur.
doodle-2

Web Tasarım

Web tasarımda özel fikirlerin en işlevsel tasarıma sahip olması gerekir. Web tasarımda görünüm hem masaüstü hemde mobil telefonlarla uyumlu olması gerekir. Web tasarımda hız, seo optimize gibi ayrı olarak bütünleşen faktörlerde vardır. Bu konuda profesyonel yazılımcı ekibimiz sizler için en iyisini araştır raporlar ve sizie sunar. Web sitenizi tasarladıktan sonra sizlerin daha sonra değiştirmek istediği veya eklemek istediği özellikler var ise size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
doodle-2

Google Adwords

Şüphesiz dünyanın en kapsamlı arama motoru olan Google Adwords sayesinde işletmenizi çok rahat tanıtabilirsiniz. Google Adwords uzman ekibimiz firmanız için en az bütçe ile en çok kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. İsteğe göre haftalık veya aylık raporlama hizmeti bulunmaktadır.
doodle-2

Mobil Uygulama

Tüm fikirlerinize çözüm bulacak Android ve İOS (İphone) uyumlu mobil uygulamalarını işinde uzman ekibimiz sizlerin hizmetindedir.
Mobil uygulamanın bir çok detayları vardır. Bir mobil uygulamada Hız, Estetik, Çözüme dayalı tasarım başlıca olması gerekenlerdir. İşinde profesyonel olmayan firmalara mobil uygulama yaptırmak fikirlerinizden soğutabilir. Biz siz memnun olana kadar her türlü değişikliği yapmaya hazırız.
doodle-2

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, firmanızın popülerliğini gösteren en büyük göstergedir. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi sosyal medyaları uzman ekibimize bırakarak düşük maliyetle yüksek tanıtım sağlayın.

Vakit Kaybetmeden Teklif Al